Tornado 3

Dag Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Maandag 3-9-2018 20:30 Tornado 3 De Gastronoom 3 Swalmen 8-2
Zaterdag 15-9-2018 20:00 Tornado 4 Tornado 3 Swalmen 2-7
Zaterdag 22-9-2018 20:00 Tornado 3 (4) Wittenhorst 2 Swalmen 2-1 Beker
Maandag 24-9-2018 20:30 Tornado 3 SVH’39 2 Swalmen 7-4
Zaterdag 6-10-2018 18:00 SVH’39 1 Tornado 3 Melick 2-3
Maandag 8-10-2018 20:30 Tornado 3 SVH’39 3 Swalmen 3-1
Zaterdag 20-10-2018 18:30 Heiputters 1 Tornado 3 (4) Heel 11-1
Zaterdag 27-10-2018 18:30 ZVV Remunj 3 Tornado 3 Roermond (Gerrishal) 2-6
Maandag 29-10-2018 20:30 Tornado 3 DES Swalmen 1 Swalmen 5-9
Maandag 5-11-2018 20:00 Fermonia Boys 4 Tornado 3 Melick 4-2
Zaterdag 24-11-2018 19:30 De Gastronoom 5 Tornado 3 Neer 2-7
Maandag 26-11-2018 20:30 Tornado 3 Fermonia Boys 5 Swalmen 4-4
Maandag 3-12-2018 20:30 Tornado 3 De Gastronoom 4 Swalmen 5-3
Zaterdag 15-12-2018 17:30 De Gastronoom 3 Tornado 3 Neer
Zaterdag 19-1-2019 20:00 Tornado 3 Tornado 4 Swalmen
Zaterdag 26-1-2019 19:00 SVH’39 2 Tornado 3 Melick
Maandag 4-2-2019 20:30 Tornado 3 SVH’39 1 Swalmen
Zaterdag 16-2-2019 20:00 SVH’39 3 Tornado 3 Melick
Maandag 18-2-2019 20:30 Tornado 3 ZVV Remunj 3 Swalmen
Zaterdag 9-3-2019 19:00 DES Swalmen 1 Tornado 3 Swalmen
Maandag 11-3-2019 20:30 Tornado 3 Fermonia Boys 4 Swalmen
Vrijdag 22-3-2019 21:00 Fermonia Boys 5 Tornado 3 Melick
Maandag 1-4-2019 20:30 Tornado 3 De Gastronoom 5 Swalmen
Zaterdag 13-4-2019 17:30 De Gastronoom 4 Tornado 3 Neer
  • Sponsors

  • Programma

    Competitieprogramma maandag 3 december:
    Tornado 3 – Gastronoom 4 20.30 uur in Swalmen

    Competitieprogramma vrijdag 7 december:
    Lake Valley 3 - Tornado 2 20.30 uur in Venray

    Competitieprogramma zaterdag 8 december:
    Gastronoom 2 – Tornado 1 18.30 uur in Neer
    Tornado 5 – Gastronoom 6 19.00 uur in Swalmen
    Tornado 4 – Gastronoom 4 20.00 uur in Swalmen

    Competitieprogramma maandag 10 december:
    MZV/Meijel 2 - Tornado 2 20.30 uur in Meijel
    Gastronoom 7 – Tornado 5 21.30 uur in Neer