Standen

1e Klasse A GS GW GL VL PT   V T  
de Gastronoom 1 12 9 3 0 30   85 38  
TFH/Omnisport 2 12 9 1 2 28   74 30  
Tornado 1 12 8 3 1 27   42 29  
t Brökske 1 12 7 2 3 23   74 52  
Haelen 1 12 7 1 4 20   66 39 -2
Leunen/ClaasSon 1 12 5 1 6 16   45 41  
‘t Kesjotje 2 12 5 1 6 16   50 47  
Venrode/Partylook 1 12 4 2 6 14   52 69  
ZVCO 1 12 4 0 8 12   45 60  
Panningen 1 12 3 1 8 10   51 87  
zv Serum 1 12 3 2 7 9   64 75 -2
BZVV 1 12 3 1 8 7   54 93 -3
Zv Weert 3 12 1 2 9 5   50 92  
                   
2e Klasse B GS GW GL VL PT   V T  
Venlo 2000 2 12 11 1 0 34   68 32  
Inter’80 2 11 9 0 2 27   80 29  
FC Heiputters 1 11 8 0 3 24   49 31  
Tornado 2 11 7 1 3 22   61 35  
Herberg de Peel 1 11 7 0 4 21   65 53  
Lake Valley 4 11 6 1 4 19   48 49  
‘t Kesjotje 4 11 4 2 5 14   49 55  
MZV/de Siem 2 11 3 2 6 11   45 63  
Baarlo 1 12 3 2 7 11   45 57  
Wittenhorst 2 11 2 0 9 6   44 71  
Reuver 2 11 1 1 9 4   30 68  
Reuver 3 11 1 0 10 2   31 72 -1
                   
3e Klasse B GS GW GL VL PT   V T  
DESM 1 11 9 1 1 28   62 29  
WZV’87 1 11 9 1 1 28   48 23  
ZVV Beringe 3 11 8 2 1 26   59 29  
Baarlo 2 11 6 0 5 18   42 52  
DESM 2 11 5 2 4 17   38 33  
Tornado 3 11 5 1 5 16   63 51  
Panningen 3 11 4 4 3 16   55 54  
Panningen 2 11 4 1 6 13   54 57  
SVH’39 2 11 3 1 7 10   34 39  
Zv Weert 7 10 3 0 7 9   48 65  
Zv Weert 6 12 2 0 10 6   30 68  
ZVV Roerdalen 6 10 1 1 8 4   28 61  
                   
4e Klasse C GS GW GL VL PT   V T  
Brökske 5 13 11 0 2 33   75 43  
Gastronoom 6 13 10 1 2 31   62 35  
Gastronoom 5 13 10 0 3 30   87 28  
Zv Serum 8 13 8 0 5 24   91 65  
Klein Arsenal 2 13 7 2 4 22   65 51 -1
BZVV 2 13 7 1 5 22   83 71  
Kesjotje 5 13 7 1 5 22   57 54  
Inter’80 4 13 6 2 5 20   56 37  
Tornado 4 12 6 1 5 19   42 49  
ZVV Roerdalen 7 13 5 0 8 15   50 54  
ZVV Beringe 4 13 2 3 8 9   26 48  
Zv Serum 5 12 2 0 10 6   41 101  
Zv Serum 4 13 2 0 11 6   36 73  
MZV De Siem 5 13 1 1 11 4   27 89  
  • Sponsors

  • Programma

    Competitie programma voor zaterdag 25 november:
    SVH’39 1 – Tornado 1 18.00 uur in Melick
    Gastronoom 6 – Tornado 4 19.30 uur in Neer
    ZVV Remunj 2 – Tornado 3 20.00 uur in Roermond